.

.

New
Tgoon Батеријата Складирање Кутија, ABS Режим на Спецификација на Батеријата за Чување

Tgoon Батеријата Складирање Кутија, ABS Режим на Спецификација на Батеријата за Чување

DEN 1519.20

Количина на стоки
Достапно

Направени од високо квалитетна ABS материјал, овој производ е силен и издржлив.Ви држи батерии безбедно и сува, таа може да собере 1pc 26650 батеријата.Тоа може да биде одличен избор за сите корисници.Водоотпорен, лесни и со мали димензии, лесна за носење и употреба.Се карактеризира со парична казна изработка и режим на спецификација.Оваа 26650 батеријата носител е направен од високо квалитетни материјали.Тоа може да се сместат 1pc 26650 батеријата, имајќи батерии безбедно и сува.Лесен за носење и употреба, одличен избор за вас.Карактеристики : Направен од висок квалитет на АБС материјал, овој производ е силен и издржлив.Ви држи батерии безбедно и сува, таа може да собере 1pc 26650 батеријата.Се карактеризира со парична казна изработка и режим на спецификација.Водоотпорен, лесни и со мали димензии, лесна за носење и употреба.Тоа може да биде одличен избор за сите корисници.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Батеријата Носителот Материјал : ABS Големина : Прибл. 7.2 * 3.3 * 3.1 cm / 2.8 * 1.3 * 1.2 инчен Тежина : Околу. 23.4 g / 0.8 оз Пакет Листата : 2 * 26650 Батеријата Држачот.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Battery Holder
Material:
ABS
Size:
Approx. 7.2 * 3.3 * 3.1cm / 2.8 * 1.3 * 1.2inch
Weight:
Approx. 23.4g / 0.8oz
Package List:
2 * 26650 Battery Holder :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат