.

.

New
Eyelash Раст Серум Eyelash Раст Серум Лесна И Не-Иритирачки Шминка Четки Алатки Етерично Масло 5Ml Масло 5Ml

Eyelash Раст Серум Eyelash Раст Серум Лесна И Не-Иритирачки Шминка Четки Алатки Етерично Масло 5Ml Масло 5Ml

DEN 210.96

Количина на стоки
Достапно

Lash Серум Брза Длабоко Исхрана : Различни Phytonutrients Храни Коренот На Трепките Црна И Светол, Полн Со Еластичност.Lash Зголемување На Серумски Активирање На Фоликулите На Косата : Содржи Eyelash Фактори На Раст, Активирајте Го Коренот На Косата Во Хибернација Држава, И Да Се Стимулира Eyelash Активност.Природни Eyelash Раст Подобрување На Поправка : Благи Состојки, Заштита На Косата Скали, Зајакнување На Губење На Коскена Срж, И Обликот Eyelash Раст На Животната Средина.Забрзување Lash Раст Направите Трепките Подебели И Целосни : Ова Eyelash Extender Може Да Се Редефинира Вашиот Изглед, Ќе Ги Направите Вашите Трепки Подолго, Целосни, И Подебели.Течни Eyelash Подобрувач Без Иритација : Нашата Суштина Е Безбедно За Употреба, Не Ја Иритираат Очите, И Не Расте Масти Честички.Спецификација : Предмет Тип : Eyelash Раст Серум Нето Содржина : 5ml рок на траење : 3 години Ефикасност : Направете вашиот eyelash подолго, целосни и подебели.Погоден за публиката : Луѓе со кратки и кратки трепки Пакет Листа : 1 x Eyelash Раст Серум Забелешка : 1. Брзината на ефект варира од личност до личност.Препорачливо е да се користат два пати на ден за подобри резултати; 2. Препорачливо е да нанесете мала количина секој пат кога и да се применува неколку пати; 3. Ако тоа се впушта во очи случајно, ве молиме исплакнете директно со вода; 4.Чувајте го производот подалеку од децата, не јадат, ако најдете некоја непријатност, ве молиме престане да го користи веднаш.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Eyelash Growth Serum
Net Content:
5ml
Shelf Life:
3 years
Efficacy:
Make your eyelash longer, fuller and thicker.
Suitable for the crowd:
People with sparse and short eyelashes
Package List:
1 x Eyelash Growth Serum :
Note:
1. The speed of the effect varies from person to person. It is recommended to use it twice a day for better results; :
2. It is recommended to apply a small amount each time and apply multiple times; :
3. If it gets into eyes accidentally, please rinse directly with water; :
4.Keep the product away from children, do not eat, if you find any discomfort, please stop using it immediately. :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат