.

.

New
VJ0805A470JXA - Фиксна 2-Игли SMD 0805A470 (100 Парче Многу)

VJ0805A470JXA - Фиксна 2-Игли SMD 0805A470 (100 Парче Многу)

DEN 1408.80

Количина на стоки
Достапно

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor - Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип. 47p F 5%.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат