.

.

New
G5015M12D1+6 12V 0.200 НА 4Wire Автомобил Аудио CoolingFan

G5015M12D1+6 12V 0.200 НА 4Wire Автомобил Аудио CoolingFan

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно

G5015 M12 D1+6 12 V 0.200 НА 4 Wire Автомобил Аудио Cooling Fan.Ве молиме потврдете го вашиот модел купување, производот е предаден, како што е прикажано на сликата, не постојат други додатоци, препорачливо е да се инсталира професионално!Ако сè уште имате прашања, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат