.

.

New
AOYEZIUS Плочки Крстот Spacer Пластични Плочки Шлиц Локатор за Подни и Ѕидни Плочки, Бања Облицовка,Зелена,0.06 инчен

AOYEZIUS Плочки Крстот Spacer Пластични Плочки Шлиц Локатор за Подни и Ѕидни Плочки, Бања Облицовка,Зелена,0.06

DEN 1828.80

Количина на стоки
Достапно

Пакет : 1 сет.Материјал : ПП.Производ Големина : Дијаметар 1.18 инчен, позиционирање ширина 0.06 инчен, грешка 0.20 инч.Оваа заштеда на време систем им помага да се прилагоди на висината на плочки и чува нивните рабови дури и за време на лекување на процесот на сврзувачки материјал.Специјално дизајнирани солза-оф точка на клипови за брзо отстранување.Новиот крст-картичка е достапна во кој се одвојува дизајн и може да се отстрани колку што е потребно.Производ description Package Вклучуваат : 1 set Color : Зелена/White Product Големина : Единица Мерка(Инчи) : Бела 0.08 инчен : дијаметар 1.18 инчен, позиционирање ширина 0.08 инчен, грешка 0.20 inch White 0.12 инчен : дијаметар 1.18 инчен, позиционирање ширина 0.12 инчен, грешка 0.20 inch Green 0.06 инчен : дијаметар 1.18 инчен, позиционирање ширина 0.06 инчен, грешка 0.20 inch Product Материјал : ПП.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат