.

.

New
AkoMatial Модерен Преносни Кубни Форма Шарени LED Светло Мини Музика Стерео Звучници ТФ Безжична MP3 Плеер

AkoMatial Модерен Преносни Кубни Форма Шарени LED Светло Мини Музика Стерео Звучници ТФ Безжична MP3 Плеер

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно

Супер преносни Bluetooth звучник испорачува моќни и висок квалитет на звук.Таа поддржува повеќе режими на репродукција од USB, ТФ-картичка и ПОМОШЕН конекција,тешки бас квалитет на звукот носи одлична музика, уживање.Преносни мини звучник со држење за рака, погодна за двете внатрешна и надворешна употреба.Поддржува Bluetooth конекција, целосно компатибилен со повеќето видови на Bluetooth уреди, безжични играње, направете го следат своето срце.Голем празник подароци за вашите семејства и пријатели.Тип : Мини Звучник Материјал : Пластични Нарушување го Оценувате : ≤0.5% Музика Формат : MP3 Работно Време : 4 Часа Полнење Време : 30-45 Минути (Целосна) Зачестеност Одговор : 280 HZ - 16 K Сигнал-за-Noise Ratio : ≥95d B Капацитетот на Батеријата : 120m Ah (Вклучуваат) Карактеристики : Мини Големина, Безжични, ТФ-Картичка Играјќи(Не се Вклучуваат), Шарени Светлина Големина : 3cm x 3cm x 3cm/1.18" х 1.18" х 1.18" (Прибл.) Белешки : Поврзете го USB интерфејс на компјутер да ја полните, но ве молам не надминува 2 часа.Инаку, тоа лесно ќе предизвика неуспех и да ги оштети плочките на вградената батерија на говорникот.Овој производ не содржи приклучен кабел за податоци и полнење кабел.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мини Звучник.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат