.

.

New
UNVERT Метал Fastener–Премија Метал Студ Завртки–Авто Дупчење Завртки-Обланда Главата Филипс Само Дупчење Завртки – Трајни Цинк Позлатен Дизајн – Долго-Траен Материја

UNVERT Метал Fastener–Премија Метал Студ Завртки–Авто Дупчење Завртки-Обланда Главата Филипс Само Дупчење Завртки

DEN 119.76

Количина на стоки
Достапно

Дизајниран за Вас : На UNVERT метална завртка во собата е одлично решение за широк спектар на монтажа работни места.На метал сврзувачки елементи се трајни, долго-траен, и многу лесен за употреба поради напреден дизајн.Подигање на Правото Пакет : На UNVERT колекција вклучува 3 големини на нашата премиум метални навртки во кутии од 25 компјутери, 50 компјутери, 75 компјутери, или 100 компјутери.Можете да изберете помеѓу #8 x 1-инчен #8 x ½ -инчен #8 x 3/4-инчен завртки.Направен да Трае : Нашата завртки само тапкање се обложено со цинк, што ги прави повеќе трајни и издржливи.Овие навртки се отпорни на корозија и можат да го издржат голем притисок премногу.Посебни Карактеристики : само вежба завртки имаат обланда глава што ќе ви овозможи да се утврдат base профили една до друга, обезбедувајќи голем држење на површината.Тие се исто така одличен додаток за монтажа на челични конструкции.Лесен за Користење : Нашата Филипс решетка главата завртки функција практично само за дупчење на дното што го прави вашата работа многу полесно.Можете да ги користите со screwdrivers или моќ вежба за посложени работни места.Во UNVERT, ние се стави на вашата среќа над друг.Тоа е причината зошто ние избравме да се потпираат на потврдени добавувачи и премиум материјали кои ќе ни овозможат да се развијат нови и иновативни производи кои го направат вашиот живот полесно.Ние бидете сигурни дека секој од нашите производи проверки на највисоките стандарди во индустријата, така да можат да работат со поголема ефикасност и безбедност на секоја корисна работа.Она што го прави овој производ посебен?Нашите завртка само дупчење поставите е-мора да има во секој дом.Дизајниран за одредување base профили или за монтажа на челични конструкции, нашиот само прислушување завртки Филипс се одлични додатоци за handymen или ситни работи околу куќата.Тие имаат обланда главата и само-дупчење на дното што го прави поефикасно и полесно да го користите.Некои функции, за да се задржи во умот се за нашиот производ : Достапен во пакети од 25pcs/50pcs/75pcs/100pcs; Цинк позлатен; Издржливи и долготрајни; Обланда главата, Само за дупчење на дното; Дизајниран за метал употреба; Тие доаѓаат во 3 големини : #8 x 1-инчен #8 x ½ -инчен #8 x 3/4-инчен завртки; парична Казна конец; Лесен за користење; Идеален за handymen или DIY проекти; Изменета решетка врвот.Направи вашата работа полесна со UNVERT сврзувачки елементи!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат