.

.

New
Детска Фризура Кејп,Професионални Коса Берберот Кејп Haircutting Покритие за Детето,Сечење на Косата Стил Фризура Престилка со Прилагодливи Затворање 39 x 47 инчи

Детска Фризура Кејп,Професионални Коса Берберот Кејп Haircutting Покритие за Детето,Сечење на Косата Стил Фризура

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

Целосна Покриеност Коса Салон : Големина 39 x 47 инчи.берберот ртовите може да ги покрие клиенти добро, така што спречи губење од паѓање на облека кога коса за сечење.Овој Стилски фризура салон може да се задоволат потребите на возрасни и деца, без оглед на мажите и жените.Кејп Покрие Карактеристики : деца фризура берберот кејп Надворешниот Телото е Направено од Убаво Премиум Полиестер.Берберот кејп поклопецот е затворачи водоотпорен и Лесно Чистење,Лесно да се Исуши,Премиум Квалитет на Ткаенина,Анти-Навремено,Не Pilling,Добро Управување,Отпорна на Гребење, Перат.Нов Дизајн за Професионални берберот материјали,Отпорни на Топлина & Хемиски Отпорни.Прилагодливи Snap : На прилагодливи предвремени затворање одговара на различни вратот големини, без да предизвика било каква непријатност.Тоа може да се обезбеди кејп остане стабилна, одговара на повеќето деца' вратот големина, и децата се чувствуваат удобно во текот на фризер.Погоден за салон за сечење,ножици коса, сечење стил, боја и домашна употреба.Вода-отвратителен и анти-статички : Оваа ткаенина е анти-статички и мазна, така што косата не се држат до тоа.Кога овој материјал ги исполнува капка вода, вода капка ќе одат заедно со ткаенина наместо да се инфилтрираат на тоа.Но ткаенина не е целосно водоотпорен, таа се уште може да се инфилтрирани по средбата со капка вода за долго време или со многу вода.Лесно да се чисти и Суви брзо : Може да биде машина изми, ги чисти или сува исчистени.Smart дигитално печатење гарантира дека кејп вратот моделот не ќе попуштат или исчезнат,долготрајни ефекти.СПЕЦИФИКАЦИЈА за ПРОИЗВОД : - Сечење Наметка Материјал : 100% полиестер - Мазна, мека, издржливи, мала тежина и дише.- Големина Информации : 39 x 48 инчи,одговара на повеќето деца - Обезбеди целосна покриеност.- Еден Одговара на Сите : Кејп прилагодливи дизајн - ги Собере сите вратот големина.Погоден за фризерски за коса, боја, перм и повеќе.- Кејп Snap Чистење Метод : Машина перат или суво-исчистени - Лесно да се чисти и суви брзо.- Пакување Листа : 1 Професионални Берберот Кејп Овој фризерски кејп има одлична водоотпорен слој и усвојува анти-статички третман технологија, анти - навремено и нема pilling.Косата може да се разнишаат исклучување лесно, наместо да се држат до кејп при сечење на косата.Оваа Коса за Сечење Кејп има фина изработка, добро stitched направат да изгледа повеќе чувствувате, што е одличен избор за само-користете или за подарок-давање.Овој Фризерски Кејп може да се користи за сечење на косата, косата, боја или други коса третмани во салонот или дома.Ве молиме Имајте во предвид : Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Конечната боја со конкретната стока надвладее,се надевам, ќе може да се разбере.Внимателен Услуга : Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви обезбедиме квалитетна услуга, вашето задоволство е наша најголема поддршка.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат