.

.

New
LG 5900AR1173A клима уред Axial Вентилаторот за Ладење на Ножот, Бела

LG 5900AR1173A клима уред Axial Вентилаторот за Ладење на Ножот, Бела

DEN 695.76

Количина на стоки
Достапно

LG Кондензаторот Фан Сечилото е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел дизајниран и конструиран за да се точните спецификации.LG Кондензаторот Фан Сечилото одговара на вратилото на моторот и циркулира воздухот во текот на кондензаторот за да се излади на ладилни пред ладилни влегува испарувачот.LG 5900 AR1173 A е за соба клима.Висок квалитет на LG Кондензаторот Фан Сечилото има 5 ножеви и е приближно 14-1/2 инчи во дијаметар.Поправка на вашиот апарат со самодоверба кога ќе изберете LG Кондензаторот Фан на Ножот.Висок квалитет на LG Кондензаторот Фан Нож (5900 AR1173 A ) одговара на вратилото на моторот и циркулира воздухот во текот на кондензаторот за да се излади на ладилни пред ладилни влегува испарувачот.На Кондензаторот Фан Нож се за соба клима и има 5 ножеви и е приближно 14-1/2 инчи во дијаметар.Ве молиме да се свесни дека тоа не е препорачливо да го користите saftey опрема и да се исклучите апаратот од сите алатки пред да било услуга или поправка.Ве молиме обратете се до вашиот сопственици прирачник за да се потврди дел броеви и за инструкции како некои поправки бараат обучени услуга професионално да заврши.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат