.

.

New
Пумпа Додаток, Светлина парична Казна Изработка Брзо Inflating Адаптер Гумени Брод Пумпа Адаптер Лесен за Употреба Лесно да се Претвори за Kayaking

Пумпа Додаток, Светлина парична Казна Изработка Брзо Inflating Адаптер Гумени Брод Пумпа Адаптер Лесен за Употреба

DEN 222.96

Количина на стоки
Достапно

Направени од високо квалитетен, здрав и издржливи.Користете го вашиот или гума пумпа за лесно да предложи PSI во рамките на 5-10min.Лесен и пренослив, лесен за употреба и носат.Гумени вентил адаптер, лесно конверзија,брз инфлацијата.Усвојување на парична казна изработка и деликатна дизајн, лесен за употреба.Направени од високо квалитетен, здрав и издржливи.Гумени вентил адаптер, лесно конверзија,брз инфлацијата.Користете го вашиот или гума пумпа за лесно да предложи PSI во рамките на 5-10min.Усвојување на парична казна изработка и деликатна дизајн, лесен за употреба.Лесен и пренослив, лесен за употреба и носат.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Бакар + гума Тежина : Околу. 45g / 1.6 оз Големина : Прибл. 7.8*3.4*2*0.7 cm / 3.1*1.3*0.8*0.3 во Пакет листа : 1 * Адаптер .

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат