.

.

New
Нокти Датотеки Bufers и Производ 1pcs / Set Шест Еднострани Полирање на Нокти Датотека Алатка Креативни Печатење Нокти Датотека Пескарење Нокти Датотека - (Боја:)

Нокти Датотеки Bufers и Производ 1pcs / Set Шест Еднострани Полирање на Нокти Датотека Алатка Креативни Печатење

DEN 1404.00

Количина на стоки
Достапно

Боја : Како на сликата.Количина : 1 PC Нокти Датотеки Бафер.Напон : None.Големина : Ноктите песок лента.Опис : Опис : Ова е она што секој човек кој сака ноктите потреби, со деликатна нежно лицето и дебел мат лице, која е наменета за убавината на рацете и нозете.Спецификација : Материјал : мат strip Size : 17.5*2*1.6 cm Color : како што е прикажано, случаен коса color Weight : 9 g Specifications : Мулти-соочуваат мат ленти withthicknesses да meetneeds, удобен и практичен.Тоа може брзо да го поправи вашиот ноктите и да се создаде убава криви форма.Силен отпор на кршење и издржливост.Основната алатка за козметички ноктите пред да помине третман, продолжување и процедури.Тоа може да се користи за природните нокти, лажни нокти, го продолжи нокти, итн.Погоден за прст грижа, козметички салони и салони.Пакет се Вклучени : 1*Armor1*Armor Item Спецификација : Потекло : CN(Потекло)Количеството : 1 PC Нокти Датотеки Buffer Voltage : None Size : Ноктите песок strip Material : Plastic Material : Пластични & Sandpaper & Sponge Size : 18*2*1.5 cm Quantity : 1pc Помине File Item Тип : Помине Уметност Tools Function : Ноктите Полирач Помине Buffering Used Од : Ноктите и Toe Packing Количина : 10piece Помине File Feature : Месечината Дизајн на Нокти Датотека 100/180 Feature1 : Дебела Нокти Датотека.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат