.

.

New
Othmro 1 Pack 2 МЛ Метални Конзерви Завртка Врвот Круг Лименки Завртка Капак Контејнери со Јасни Прозорец за Продавница Зачини, Бонбони, Чај или Давање на Подарок

Othmro 1 Pack 2 МЛ Метални Конзерви Завртка Врвот Круг Лименки Завртка Капак Контејнери со Јасни Прозорец за

DEN 165.84

Количина на стоки
Достапно

【Dimentions】-сад е 68mm/2.65 инчен во надворешен дијаметар и 25мм/0.98 инчен во и надвор длабочина,; За детали, ве молиме погледнете во слики. 【Алуминиумска Конзерва Тегли】-1 Пакет 60ml/2oz Метални Конзерви Контејнерите со Капаци, направени од издржлив алуминиум,лесни, но издржлив, лесен за носење, лесно формирана со круг работ дизајн, лесно и безбедно да се отвори и затвори за да се заштити вашите производи и да се спречи протекување. 【Висок Квалитет Јасно windows прави тоа е лесно да се најдете објект што треба во време и нека можете брзо да се идентификува што е она што е внатре, без отворање на контејнери и исто така во голема мера помага за да се покаже вашата содржина. 【Мазни Рабови】-Овие завртка лименки немаат остри рабови, лесно да се отвораат и затвораат, кои можат да ви донесе безбедност користење на искуство. 【Повеќенаменски Метал Tins】- Висок квалитет materail се одлични за storaging рачно изработени лосиони, креми, salves, balms,примерок садови, билки, ноктите уметност и др.Го елиминира ризикот од топење или протекување.Плитки садови со прес-горниот капак направени од калај позлатен челик со навој покрива.Откако се применува на база на калај, олово чува безбеден чекање, елиминирање на ризикот од било неуредна протекување за време на вашиот многу патува.Овој објект е фантастична за носење на багажот.Спецификација : Материјал : Алуминиум Капацитет : 60ml/2oz Боја : Сребро Димензија (Дијаметар) : 68*25мм/2.65*0.98 инчен Пакет Содржина : 1 x Алуминиум Складирање Лименки Зошто да Изберете Othmro е Метал Круг Tins?Премиум материјали и супериорен во однос на изработка, ' рѓа-доказ, течење-доказ, и издржливи.Може да се користат за неколку години.Надгради завртка капак, лесен за употреба.Лесен и компактен, лесен за чувајте или пренесувајте наоколу.Мултифункционален и погодна за разни usages.Wram Совети : бојата може малку да се разликуваат од тие на сликата главно поради различни светлина и монитори, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или предлози и ние ќе ви стигне на soonest.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат