.

.

New
Ултра-Тенок Случај за 5.45 Инчен Wiko Томи 3 со Злато, Ананас Дизајн

Ултра-Тенок Случај за 5.45 Инчен Wiko Томи 3 со Злато, Ананас Дизајн

DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно

Производителот гаранција може да не се применува.Екстра тенка и делумно транспарентен мека случај.Направени од TPU.Овој случај е дизајниран и направен на побарувачката во нашата работилница во Франција.Едноставен и ефикасен дизајн.Сите копчиња и функции останат достапни.Екстра-тенка транспарентен гел случај за Wiko Томи 3 (5.45").Меко, многу тенка и заштитни случај со отпорен на гребење злато ананас дизајн.Оригиналниот дизајн, тоа е совршен случај да се заштити вашиот Wiko Томи 3 (5.45 инчи) со стил.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат