.

.

New
Косата Зграда Влакна Празно Шише, Професионални Влакна Апликатори forThinning Коса Алатки (2 големини) (12g瓶子)

Косата Зграда Влакна Празно Шише, Професионални Влакна Апликатори forThinning Коса Алатки (2 големини) (12g瓶子)

DEN 196.56

Количина на стоки
Достапно

[Влакна апликатори] Празна шише може да направи вашата коса изгледаат подебели, се тресат на влакна во косата, а потоа го набљудуваат на косата, да го направите да изгледа целосни, со цел да се создаде чиста природна коса со ефект за вас. [Траен] косата задебелување на алатки кои може да се позиционираат постојано во ветер и дожд, и траен ефект е многу добар; една апликација може да трае цел ден без срамни сцени. [Празно шише] Постојат две големини на празни шишиња за да изберете од 15g и 25g.Косата градење на влакна се симулирани коса фоликул молекули, кои можат да ги задоволат вашите потреби на многу начини. [Лесно да се примени] Мијат и сушете ја косата како и обично.Тресењето на влакна апликатори во посакуваната област и туп лесно да се добие јасна изгледа дека може да се покријат главата и трае цел ден на шминка. [Погодна за секој коса стил] без Оглед на вашата коса тип, како што се прав, брановидни или кадрава коса, оваа косата градење на влакна може да се вклопуваат во вашата коса природно и нема да наштети на вашиот скалп.Спецификации : Предмет Тип : Празно Шише за Коса Зграда Влакна Материјал : Пластични Количина : 1pc Факултативна Големини : 12g / 25g Пакет Листа : 1 x Празна Шише за Коса Градење на Влакна.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат