.

.

New
Fitband ЗабаваБисер Glitz Фитнес Бенд Додаток (Fibit Флекс)

Fitband ЗабаваБисер Glitz Фитнес Бенд Додаток (Fibit Флекс)

DEN 2862.00

Количина на стоки
Достапно

Голем бисер централен со кристално околните да се облекуваат вашиот фитнес бенд.Се вклопува Fitbit Полнење, Полнење ЧАС, Fitbit Flex серија.НЕ вклучуваат фитнес тракер или бенд.Слајдовите на бенд со силни, јасни еластична кабли од бендот крајот.Околу 1 инч во дијаметар.Се изразат себе си и individualize вашиот фитнес тракер бенд со Fitband Забава шарм и додатоци.Добиете кредит за сите ваши чекори од носење надвор од салата.ЧЕКОР со стил до заводот, шопинг, вечера и танц!Шарм и додатоци за да го прикачите на вашиот бенд со лизгање на јасни, strongelastic кабелот/s од крајот на фитнес бенд/watch.Не потопи производ во вода.Не дозволите малите деца да си играат со шарм или додатоци.Ве молиме да внимавате при лизгање на и исклучување на вашиот бенд, така што нема да нула или оштетување на екранот.Fitband Забава ДОО не е одговорен за каква било штета да фитнес бенд или се види од употребата на нашата додаток производи.НЕ вклучуваат фитнес тракер, tracker бенд или се види.Fitband Забавно е што не се поврзани со било производители на фитнес тракер уреди или часовници.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат