.

.

New
Alvivi Пакување од 100 11mm/17mm Пластични Завртки Капа Опфаќа Само-Прислушување Завртки Кап Завртки Декорација за Филипс Завртка Сива 17mm

Alvivi Пакување од 100 11mm/17mm Пластични Завртки Капа Опфаќа Само-Прислушување Завртки Кап Завртки Декорација

DEN 30.96

Количина на стоки
Достапно

Пакување од 100 Пластични Само-Прислушување Завртки Капа Покрива.Направени од високо квалитетни пластични, тешко и трајни, не е лесно да се скрши.Може да се користи за покривање на завртката дупки да се скрие завртка главата и заштита на завртки од ' рѓа.Лесен за употреба со само прилепува одговара за филипс, плоштад X завртки, #2 плоштадот вози навртки или ексцентричен тркала.Може да се примени во многу различни ситуации, како што кабинети, мебел, shopfitting, кујни и шкафовите.Сет Вклучуваат : 100x Завртка Капи Состојба : Сосема Нов Материјал : Пластични Димензии : Дијаметар : 11mm/0.43" Дијаметар : 17mm/0.67".

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат