.

.

New
Entatial 16X Зум Видео Камера, Дигитална Камера, Лесно да се Инсталира за Дома Фотограф(Злато)

Entatial 16X Зум Видео Камера, Дигитална Камера, Лесно да се Инсталира за Дома Фотограф(Злато)

DEN 614.16

Количина на стоки
Достапно

Лесен за ракување, со многу корисни функции како што се 16 X дигитален зум, пополнете светлината.Супериорен сензор обезбедува 2 MP фотографии и 720 P видео, рамка стапка е 30fps, може да ви помогне да се фати било драгоцено и минливи момент.Направени од добри квалитетни материјали, цврсти и издржливи.Напојува со 3*AAA батерија, лесен за употреба.2,4 во голем екран ви овозможува да се види на репродукција со висока дефиниција слики.Компактна големина и лесен, лесно да се носат и продавница.Направени од добри квалитетни материјали, цврсти и издржливи.Напојува со 3*AAA батерија, лесен за употреба.Супериорен сензор обезбедува 2 MP фотографии и 720 P видео, рамка стапка е 30fps, може да ви помогне да се фати било драгоцено и минливи момент.Лесен за ракување, со многу корисни функции како што се 16 X дигитален зум, пополнете светлината.2,4 во голем екран ви овозможува да се види на репродукција со висока дефиниција слики.Компактна големина и лесен, лесно да се носат и продавница.

Карактеристики на стоката

Material:
Plastic
Pixel:
200W
Color:
black, gold (optional)
Screen type:
2.4 inch LCD display
Storage:
supports memory card up to 32G (not included)
Video format:
VGA, QVGA
Video resolution:
1280*720P 30fps
Digital zoom:
16X
Night vision function:
on/off
Loop video:
off / 3 minutes / 5 minutes / 10 minutes
Interface:
USB2.0
Battery:
3 x AAA battery(not included)
Size:
approx. 9.5 x 5.5 x 2.5cm / 3.74 x 2.16 x 0.98in
Weight:
approx. 136g
Package list:
1 x Camera  :
1 x Instruction  :
1 x Data line  :
Note:
Please note that the new type and old type of gold one will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат