.

.

New
Siemens 51SA2BALB Опасни Локација Селектор Прекинувач, 3 Позиции, Долго Черупка, која се Одржува Операција, Краток Лост, Бела Вметни Боја, Б Контакт Блок Cam Кодот

Siemens 51SA2BALB Опасни Локација Селектор Прекинувач, 3 Позиции, Долго Черупка, која се Одржува Операција,

DEN 357.12

Количина на стоки
Достапно

3-позицијата селектор switch за одржуваат операција, бела insert (внеси).Долго черупка.NEMA тип 7/9 заштита за употреба на опасни локации.Siemens произведува електронски производи за автоматизација на зграда, индустриски дискови, осветлување, енергија генерација, медицинска опрема, и железнички превоз.Компанијата, основана во 1847 и со седиште во Германија, ги исполнува Меѓународните Стандарди Организација (ISO) стандарди 14001, 9001 и ТС 16949.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат