.

.

New
WeGuard 5V 1А/2.1 USB Моќ Конектор за Замена за ZTE Grand X3 X 3 Z959 ZTE Искриват 7 N9519

WeGuard 5V 1А/2.1 USB Моќ Конектор за Замена за ZTE Grand X3 X 3 Z959 ZTE Искриват 7 N9519

DEN 1855.20

Количина на стоки
Достапно

Влезен Напон: 100-240 VAC.OVP、OCP и SCP заштита:во Текот Напон излез Заштита、Текот на Тековната излез Заштита и излез Краток Спој Заштита.Забелешка : ве Молиме да обрнете внимание за да ги позитивните и негативните столбови на AC DC Адаптер.Овој Адаптер моќ е направен од подобро материјал.Ви даваат многу повеќе безбедност.Пакет содржи : 1 x-кабел.We Guard 5 V 1А/2.1 USB Моќ Конектор за Замена за ZTE Grand X3 X 3 Z959 ZTE Искриват 7 N9519 Input Напон: 100-240 VAC 50/60 Hz ве Молиме потврдете го моделот на вашиот уред be Replacement прв план ќе ги купите нашите производи.OVP、OCP и SCP заштита од 30 дена наплата на гаранција Како да контактирате со нас? Можете да не контактирате директно од Вашата Сметка.Лоцира цел и кликнете на "Проблемот со оваа цел?" копчето.Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја e-mail порака.Ние ќе ми биде драго да го реши секој проблем Замена за вас во рок од 24 часа.Вашата поддршка за нашиот бизнис и вашето трпение за ова прашање ќе биде навистина ценети.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат