.

.

New
JINYIWJ Cufflinks Црна Пресврт Јазол Cufflinks Младоженецот венчаница Дизајн машка Кошула Cufflinks Благородна Шарм Cufflinks Накит за Подарок (Метална Боја : Злато)

JINYIWJ Cufflinks Црна Пресврт Јазол Cufflinks Младоженецот венчаница Дизајн машка Кошула Cufflinks Благородна

DEN 1006.08

Количина на стоки
Достапно

JINYIWJ"За свадби, годишнини, родендени, специјални прилики, бизнис-партнерства.Погоден за свадби, формално, деловна облека и вкупниот полиран кошула заврши изглед, најдобрите подароци за мажите, grooms, татко, шеф, дечко, сопруг.Дебела зајакнување clasps, цврсти и издржливи.Висок-квалитет и исклучителна занает.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат