.

.

New
PopuSingTop Грејач Кертриџ 24V 40W за Creality CR6 SE CR-6 Max ЦР-5 Про 3D Печатач Екструдер Додатоци Топла Крајот Делови

PopuSingTop Грејач Кертриџ 24V 40W за Creality CR6 SE CR-6 Max ЦР-5 Про 3D Печатач Екструдер Додатоци Топла

DEN 285.12

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен со : CR6 SE, CR-6 MAX, ЦР-5 Про 3 D Печатач топла крајот.Греење цевка големина : 6 X20mm, терминал : XH2.54, 2 PIN, женски школка.Кабел должина со терминал : за 65mm.Пакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА 24v 40w патрон грејачи.Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот грејач блок дупка е доволно голем да се одржи на грејач главата.По продажбата на : ве Молиме слободно контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем.Ние ќе ви помогне да се справи со тоа побрзо.Popu Sing Top Грејач Кертриџ 24 V 40 W за Creality CR6 SE CR-6 Max ЦР-5 Про 3 D Печатач Екструдер Додатоци Топла Крајот Делови Спецификации : Главата големина : 6x20mm.терминал : XH2.54 2 PIN, женски школка.Кабел должина : околу 87mm.Напојување : 24v 40w Компатибилен со CR6 SE, CR-6 MAX, ЦР-5 Про Топла Крајот.Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот грејач блок дупка е доволно голем да се одржи на грејач главата.пакетот вклучува 2 парчиња 24v 40w 3d печатач патрон грејачи.За повеќе 3d печатач додатоци, добредојдовте да ја посетите нашата продавница.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат