.

.

New
derenzide Деца, Обновливи и Перат Симпатична Штитови за Деца Тинејџери Возрасни Задржи Вас и Вашите Деца Заштитени

derenzide Деца, Обновливи и Перат Симпатична Штитови за Деца Тинејџери Возрасни Задржи Вас и Вашите Деца Заштитени

DEN 879.84

Количина на стоки
Достапно

Произведено во САД и Увезени.Кул-сува,да се спречи од ветрот,прашина и штетни затворање.Удобно,Трајни,Квалитетни Материјали.Доаѓа со отстранлив заштитна лагер.Лесно Да Се Чисти.Доаѓа со прилагодливи рака.Кристално јасна транспарентност.Лесни Деца и возрасни сакам носи нив!.Димензии : Висина : 7.5 инчи / Ширина : 7 инчи.Практични оваа пластика се соочуваат со стакло спречува детето' полн лице од плунка капки,дожд,прав и сензација.штитот е транспарентен за предучилишно расадници дневните центри/партии/ надворешна активност /велосипедизам/риболов Идеален за Статистика Училиште Дневните Летен Камп за Статистика.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Дизајнирани за да се спречи било какви капки од кашла или sneezes!Задржи вас и вашето семејство се заштитени Удобно,Трајни,Квалитетни Материјали.Доаѓа со отстранлив заштитна лагер.Лесно Да се Чисти Доаѓа со прилагодливи рака.Кристално јасна транспарентност.Лесни Деца и возрасни сакам носи нив Спецификација : Големина : како што е прикажано Боја : како што е прикажано Изглед : како што е прикажано Вклучуваат : 1x Shields.

Карактеристики на стоката

Size:
as shown
Color:
as shown
Appearance:
as shown
Include:
1xShields :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат