.

.

New
#10 x 3/8 Тип АБ Само-Прислушување Завртки/Дупчиња/Хексадецимален за Миење Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 4,000 компјутери)

10 x 3/8 Тип АБ Само-Прислушување Завртки/Дупчиња/Хексадецимален за Миење Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик

DEN 15047.76

Количина на стоки
Достапно

Хексадецимален за Миење Дупчиња AB.Само Прислушување Завртки.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој. 18-8 Нерѓосувачки Челик.Само-Прислушување Завртки, #10 x 3/8" Тип АБ Само-Прислушување Завртки / Дупчиња / Хексадецимален за Миење Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат