.

.

New
Обичај Спортски Шише за Вода со името Персоналните Нерѓосувачки Челик Изолирани Шише за Вода со Слама Сив Мермер, Камен Литар Колба Двоен Ѕид Пот-доказ

Обичај Спортски Шише за Вода со името Персоналните Нерѓосувачки Челик Изолирани Шише за Вода со Слама Сив Мермер,

DEN 681.60

Количина на стоки
Достапно

❤ Премија од не ' Рѓосувачки Челик : Ова изолирани шише се направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, пренослив и перат, BPA free, безбедно и безопасно.Целосно anti-oxidant храна одделение од нерѓосувачки челик лагер, никогаш нема да рѓа или да ја напуштат мирисот на метал, потрајни од обичните материјали. ❤ Вакуум Изолирани : Нашата изолирани шише со двојно ѕидови вакуум изолација.На топлинска изолација слој на надворешниот ѕид и внатрешниот ѕид на вакуум температура заклучување слој се направи изведба на шише за вода, подобро отколку повеќето водечки брендови!Тоа може да се задржи пијалаци ладни за 24 часа, и топла за 8 часа. ❤ Удобен Дизајн : Ова изолирани шише нови слама капа со широк ротирачки се справи.На капа е опремен со полиетилен слама, која е безбедно и безопасно, отпорни на висока температура и да не деформација, што го прави полесно за вас да се напие вода.Шише капаче е дизајниран со прошири справи и лесно може да се крена со два прста.Тој е дизајниран за да се пие во секое време, насекаде. ❤ Голем Капацитет : вода шише големина 10.8*2.8 инчи (27.5*7.2 cm) , Голем капацитет може да биде вчитан во повеќето 600ml вода.Тоа овозможи да уживате еден со полно шише за вода, без да се рефил тоа често се обезбеди влага потребни за време на вежбање. ❤ Идеален Подарок : Лесни и издржливи спортски шише со голем број на светли бои.Тоа е многу погоден за вашето семејство и пријатели, да им помогне да го надополнува влага и одржување на здравјето.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат