.

.

New
CROSSTECH GS845/012C 24K позлатени Дијамант Burs, Краток месо тело, Рамни крајот Коси , Цврста (Пакување од 5)

CROSSTECH GS845/012C 24K позлатени Дијамант Burs, Краток месо тело, Рамни крајот Коси , Цврста (Пакување од

DEN 347.76

Количина на стоки
Достапно

Направени со природен дијамант.Највисоко оценет.Мулти-употреба.Облик : Рамни крајот коси.Опис на производот CROSSTECH 24 K позлатени Дијамант burs се највисоко оценет мулти-користете дијамант burs од страна на независна непрофитна стоматолошки образование и производ тестирање на фондацијата.Пет burs по пакет, произведени со природни дијаманти кои произведуваат повеќе сечење површини од синтетички дијаманти; исто така, Швајцарската мулти-слој на кожата техника се користи за да се понуди највисоко ниво на ефикасноста на сечење со помалку затнување и издржливост.Едно парче од не ' рѓосувачки челик shanks со посебна термичка обработка се обезбеди цврстина, сила и прецизност.Контакт Информации За Производителот 800-996-0686.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат