.

.

New
Ѕид-Монтирани Суета Огледала Круг Бања Огледало Кабинет, Бања Ѕид Складирање Кабинет Лизгачки Огледало Медицина Кабинет со Челик Плови Нерѓосувачки Дрвена Рамка 3

Ѕид-Монтирани Суета Огледала Круг Бања Огледало Кабинет, Бања Ѕид Складирање Кабинет Лизгачки Огледало Медицина

DEN 1212.00

Количина на стоки
Достапно

Повеќе од ова, ексклузивни Лизгачки Вратата Технологија овозможи Пристап до Целата Медицина Кабинет,непречено плови врата и во десно и лево со лесна контрола нуди голема погодно за вас.Ве молиме имајте на ум дека мора да се задржи 20-30cm од двете страни на Огледало кабинет, со цел да се добие огледало вратата целосно се наметнува и влечат за најдобри резултати.Кавга-Бесплатно Чување : Екстра Складирање и го Елиминира Средена, Полица има 3 висина прилагодување зад вратата, 3 преграда на дното.Се користат Ѕид Простор : Едноставно прикачите овој ѕид кабинетот на ѕидот да се претвори празен ѕид во вашата бања, дневна соба или ходникот во практичен простор, ви заштедува многу повеќе подот.Точно, Сите Позаоблена : Огледало и шкафот во една,- јасно слика за добивање подготвени за време на утринската рутина, додека одржување на сè во ред зад врата со нејзините пространи interior Reliable Квалитет : Нашата огледало кабинет е направен од премиум сребро огледало и бука , која ветува долг работен век; еколошки лакирана површина се чувствува мазна на допир.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат