.

.

New
Qaba Виткање Деца Слајд Самостојна Лизгачот за Деца Алпинист Затворен Отворено Playset Вежба Играчка Активност Центар за 1-3 Години, Цртан филм Астронаут во Облик на Сива

Qaba Виткање Деца Слајд Самостојна Лизгачот за Деца Алпинист Затворен Отворено Playset Вежба Играчка Активност

DEN 2399.76

Количина на стоки
Достапно

ДИЗАЈНИРАН КАКО ДЕТЕ Е ПРВИОТ СЛАЈД : На дете слајд големина е изграден со помали деца во умот.На компактна големина обезбедува, не само за безбедноста на децата, но исто така и лесно складирање и лесни за транспорт.ЦРТАН филм ДИЗАЈН : Ова затворен слајд е направен со астронаут форма, радосна дизајн на мало дете е слајд ќе привлече години' внимание.ОБЕЗБЕДИ БЕЗБЕДНОСТ : Постојат многу атрибути на Qaba виткање дете slide за да се осигура вашата малку еден безбедноста од паѓа.Вклучувајќи зголемено парапет, издолжени база, и со низок раст.МАЗНА ПОВРШИНА : отворено слајд е направен со мазна површина за да се заштити кожата на вашето дете, а исто така и да се осигура дека мензи се лесни за чистење!.ДЕЦАТА СЛАЈД ДИМЕНЗИИ : Вкупната големина : 52.25"L x 20.5"W x 22.75"H. Слајд големина (без парапет) : 11"W x 46"Л Укината големина : 47.75"L x 20.5"W x 18.5"Х Тежина капацитет : 44lbs.Се препорачува на возраст од 1-3 години.Qaba бебе слајд може да биде идеален подарок за вашите малечки првиот слајд.Дизајниран во цртан филм астронаут форма, задоволување на деца авијација сон.Направени на квалитет ЈП, слајд е цврсти и издржливи.Покрај тоа, издолжени слајд, зголемената парапет ќе го заштити години од паѓање, давајќи им безбедно и пријатно играње време.Покрај тоа, овој слајд е количка, која може да ја олесни вашата меморија.Изберете го ова Qaba бебе слајд и им даде на вашиот малку една приватна мали игралиште.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат