.

.

New
DSGYU Љубители Подароци Семејство Смола Фигурини Украси Симпатична Виси Нозе Кукла Девојка Дома Декорација Додатоци за Дневна Соба (Боја : C, Големина : Еден)

DSGYU Љубители Подароци Семејство Смола Фигурини Украси Симпатична Виси Нозе Кукла Девојка Дома Декорација

DEN 2379.60

Количина на стоки
Достапно

Симпатична облик, погоден за подароци, двојки, девојки.Се користи во рестораните, спални соби, ходници, канцеларии, витрини..Секој агол е различен.Слатки и слатки форма, полна со забава, вид и тивко, природни и живописни изразување, стана завршувањето на допир во домот.Смола вазна пен носителот и шминка четка држачот.Прекрасен украс кој додава малку боја на живот.Материјал : Resin Applicable простор : живеење room Craft : полу-manual Applicable сцена : дневна gift Applicable предмети : children Appearance : cartoon Decoration тип : десктоп decoration Application : дома, дневна соба, тремот декорација, office There е мала грешка помеѓу сликата и реална работа, која не е голем квалитет проблем.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат