.

.

New
uxcell 20pcs М3 5+6mm Женски Машки Конец Месинг Хексадецимален ќор-сокак Spacer Завртки PCB Столб

uxcell 20pcs М3 5+6mm Женски Машки Конец Месинг Хексадецимален ќор-сокак Spacer Завртки PCB Столб

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Име На Производ : Хексадецимален Ќор-Сокак Spacer.Машки Конец Должина : 6mm / 0.24-инчен; Женски Навој Должина : 5mm / 0.2-инчен ; Хексадецимален Страна Ширина : 5.2 mm / 0.2-инчен.Тема Големина : M3; Вкупна Должина : 11mm / 0.43-инчен; Нето Тежина : 17g; Материјал : Месинг ; Боја : Злато на Ѕвонење.Дувачкиот материјал, машки женски тип на навој, и тоа е совршен за монтажа помеѓу PCB кола и машина одбори.Пакет Содржина : 20pcs x Хексадецимален ќор-сокак Spacer.Опис : Месинг материјал, машки женски тип на навој, и тоа е совршен за монтажа помеѓу PCB кола и машина одбори.спецификации : Име на Производ : Хексадецимален ќор-сокак Spacer Male Тема Должина : 6mm / 0.24-inch Female Тема Должина : 5mm / 0.2-inch Hex Страна Ширина : 5.2 mm / 0.2-inch Thread Големина : M3 Total Должина : 11mm / 0.43-inch Net Тежина : 17g Material : Brass Color : Злато Tone Package Содржина : 20pcs x Хексадецимален ќор-сокак Spacer.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат