.

.

New
DÉCOPRO 12 Двор Пакет/Големи 3/8 инчи Зелена, Кафеава, Црвена Основните Трим Кабелот со Шиење Усна/Стил# 0038AXL / Боја: Какао Корални - LX08 (36 Нозе / 11 Метри)

DÉCOPRO 12 Двор Пакет/Големи 3/8 инчи Зелена, Кафеава, Црвена Основните Трим Кабелот со Шиење Усна/Стил 0038AXL

DEN 220.32

Количина на стоки
Достапно

Cording со Усна (Страната).Голем 3/8" дебела cording со сјај.На страната (или усна) на овој мозок е скриена во цвест во текот на изградбата процесот на шиење.Направени од Rayon Предиво со Памук Додатен.Дијаметар : 10мм (3/8").Александар Колекција 3/8" Цврсти Кабелот Со Усна.Стил# 0038 AXL Висок Квалитет Декоративни Јаже Со Усна (Прирабница) Кабелот може да се користи за да обезбеди карактеристична работ на мека мебел Rayon со Памук Додатен Дијаметар : 3/8" (10мм) се Продаваат во 12 Двор Пакети (36 Ft / 11 Метри) да се Спореди со Дел# 21760.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат