.

.

New
Homyl Кафе Капсули Складирање Капсула Фармацевт Капсула Фармацевт

Homyl Кафе Капсули Складирање Капсула Фармацевт Капсула Фармацевт

DEN 854.40

Количина на стоки
Достапно

* Се способни за складирање на многу капсули, се вчита капсули во врвот на секој дел; исто така да ја зачувате на вашиот простор и драгоцено време за convinient комуникативен. * За дома, бар, канцеларија, ресторан, забава, банкет. * Кафето Капсула Рек Носителот Складирање Застане. * Мали профил база зема многу малку простор на вашата кујна или breakroom контра. * Направен од железо, стилски хром финиш, шик домот.Опис : - Кафе Капсула Рек Носителот Складирање Застане. - Способни за складирање на многу капсули, се вчита капсули во врвот на секој дел; исто така да ја зачувате на вашиот простор и драгоцено време за convinient комуникативен. - Направен од железо, стилски хром финиш, шик домот. - Мали профил база зема многу малку простор на вашата кујна или breakroom контра. - За дома, бар, канцеларија, ресторан, забава, банкет.Спецификација : - Материјал : Железо - Боја : како на сликата прикажани Големина(Dxšxv) : прибл.14x8x22cm/5.5x3.1x8.7inch - Држете 24 Capsules Package Вклучува : 1 Парче Капсула Кафе Rack Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристики на стоката

- Material:
Iron
- Color:
as picture shown
- Size(LxWxH):
approx.14x8x22cm/5.5x3.1x8.7inch
- Hold 24 Capsules :
Package Includes:
1 Piece Capsule Coffee Rack :
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат