.

.

New
JSAW Хрчак Кафез Двојно-Layer Кафез Вила Хрчак Материјали Играчка Мал Замок Кафез

JSAW Хрчак Кафез Двојно-Layer Кафез Вила Хрчак Материјали Играчка Мал Замок Кафез

DEN 2150.40

Количина на стоки
Достапно

карактеристики кул мулти-ниво на игра простор да се види вашиот хрчак во акција.вклучува бесплатни додатоци за да се добие што започна.Вежба тркала, шише за вода, храна сад, гнездење јадење & внатрешни работи игра цевки.карактеристики длабока база на содржат хрчак постелнина, погодно врвот вратата за лесен пристап до вашето домашно милениче & се отстранува горниот капак за лесно чистење.е модуларен во дизајн и вклучува конектор парчиња, за да одговара на стандард игра цевки ако сакате да се поврзете кон друга хрчак живеалиште.За џуџе хрчаци, gerbils или глувците.Внатрешниот простор на кафезот, исто така, е многу голема.Тоа доаѓа со трчање тркала, а храната сад, а фонтана за пиење, и една спална соба слајд.Исклучителна појава е онлајн и изработката е чисто и уредно.Молчи работи воланот е удобно и пространа.Побезбедно и потопло кабини даде миленици тивко се одмара простор.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат