.

.

New
ZWMBAOR 4-Ниво 32 Мали Животни Метален Кафез Висина Прилагодливи,Миленичиња Куќа со Lockable Casters Grilles се Повлече-Излез Лента,за Зајакот Chinchilla Ferret Bunny морско свинче Верверица

ZWMBAOR 4-Ниво 32 Мали Животни Метален Кафез Висина Прилагодливи,Миленичиња Куќа со Lockable Casters Grilles

DEN 1857.60

Количина на стоки
Достапно

【Супер Големи Здрав Животен Простор】Нашите Кафез Има Пространа Внатрешност Простор од 32"×43.3"×21", Кој Може да Даде Вашиот Сакан Милениче Топол Дом, Им се Обезбеди Простор да Скитаат и да се Игра, Неограничен број на Истражување, и Спротивставени Изглед за Вас Соби Обезбеди Декоративни Прикажува. 【Лесен Влез】Голем Врвот Отворање и Две Предните Врати Може Лесно и Постојано се Влезе во Внатрешноста на Мали Животни Комплет.Робустен Брави на Двете Предни Врати и со Врвот Отворање Обезбеди Дополнителна Безбедност. 【Лесно да се Чисти и да се Движат】Миленичиња Кафез Има Повлекување од Остатоци Лента со Отстранлив Дното Решетката за Лесно Чистење.Постојат 4 Универзална Casters на Дното за Непречено Валање, од Кои 2 Може да Се Заклучи да се Задржи во Место.Внимателен 2.1 Cm/0.8" Прачка Проред го Спречува Вашиот Животни од излегува. 【Миленичиња Забава Област】Нашите Метален Кафез е Опремен со 3 Монтажни Остатокот Полици и 3 Безбедноста Рампи, Овозможувајќи му на Вашето домашно Милениче да се Одморат и да Игра.спречување на домашно Милениче од Случајно Паѓање.Се осигура Безбедноста на домашни Миленици.Висина на Нашата Кафез е Прилагодлив : Една Единица / Двојно Единица.Животно Кафези Може Да Ги Исполни Вашите Различни Потреби. 【Широк Спектар на Апликации】Одбраната Целосно Обоен Метална Рамка се Осигурува Дека Кафез е Анти- ' рѓа и Анти-нула, Дури и Непослушен домашни Миленици Може да Останат во Неа Безбедно.Овој Кафез е Специјално Дизајниран за Зајаци, Ferrets, Гвинеја Свињи, Chinchillas, Пет Минск, Верверички, Мачиња, Hedgehogs или домашни Миленици од Слична Големина.Опис : Дали Сте се Уште во Потрага за Удобно Место за Вашето домашно Милениче?Нашите Кафез Има 32"×43.3"×21" Пространа внатрешен Простор, на Кој Може да му Даде на Вашиот Сакан Милениче Топол Дом.Своите Спротивставени Боја и Изглед Дава Декоративен Екранот за Вашата Соба.Кафез е Опремен со 3 Остатокот Полици и Постојат 3 Безбедноста Рампи за Вашето домашно Милениче е за Забава и Одмор, Слајд-out Послужавник, Монтажни Дното Решетка, Lockable Casters, Итн.Добиете Тоа Сега!Одбраната Целосно Обоен Метална Рамка се Осигурува Дека Кафез е Анти- ' рѓа и Анти-нула, Дури и Непослушен домашни Миленици Може да Останат во Неа Безбедно.Овој Кафез е Специјално Дизајниран за Зајаци, Зајаци, Ferrets, Гвинеја Свињи, Chinchillas, Пет Минск, Верверички, Мачиња, Hedgehogs или домашни Миленици од Слична Големина.Спецификации : Име на Производ : метален Кафез/пет Cage Material : Abs+pp+steel Color : сива,зелена,black Product Димензии : 81*110*53cm/32"×43.3"×21" (собранието Големина)Лента Проред : 2.1 cm/0.8"Производ Тежина : 29.50 Lb Packing Големина : 33"*22"*13"Пакување Тежина : 32.84 Lb Packing Листа : 1* Мали Животни Кафез(Не Содржат Миленици)9* Clips Note : 1. Големината Информации за повикување Само.Поради Прирачник за Мерење, ве Молиме Овозможи 1-2cm (0.4-0.8") Разлика, Ви Благодарам.2. Различни Се Прикаже Ефекти Може Да Бидат Различни.Ве молиме да се Однесуваат на Вистинскиот Производ.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат