.

.

New
Beeztees Alby 266905 Зајакот Hutch

Beeztees Alby 266905 Зајакот Hutch

DEN 10136.64

Количина на стоки
Достапно

Затворен hutch за мали животни.Извлечете послужавник.Современиот дизајн.Опис на производот На Beeztees Затворен Зајакот Hutch Alby е наменет за внатрешна употреба.На hutch направен од бело дрво и метал grilles нуди зајаци убава и топол дом и исто така е вистински око-catcher во домот.Високо пластични се повлече фах го прави полесно чистење.Ова е скриен зад дрвени размавта, така што убава целокупниот изглед на модерна hutch не е нарушен од страна на овој практичен детаљ.Благодарение на мрежа покривот и grilles на предната и задната страна на hutch не само што не е поплавен, но, исто така, овозможува јасен преглед на животните.Интегрирана платформа обезбедува зајакот со гледање област.На hutch е достапен во две големини.Сет Содржи : Топ Долниот дел Фиока.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат