.

.

New
Оган Опрема - Вашиот Оган Полицајци Се: - 200 X 150mm

Оган Опрема - Вашиот Оган Полицајци Се: - 200 X 150mm

DEN 273.84

Количина на стоки
Достапно

Јасно се дефинирани избега правци во случај на пожар.Екранот видливо да им се овозможи на брз и лесен за евакуација.Се согласува да го EN ISO 7010 : 2012. Голема вредност & многу издржливи - произведени од или 100% Рециклиран големо Влијание Полистирен (КОЛКОВИТЕ) или само-лепило coala хартија стап.Лесно да се примени и знак видови дојде со своите лепило која е погодна за мазна, не-porous површини. 100% Рециклиран големо Влијание Полистирен (КОЛКОВИТЕ) знаци може да се залепи на други површини користејќи шрафови (не се испорачува).Им помага на работодавците со БС 5499-2 : 1986 Оган безбедност знаци, известувања и графички симболи на работното место.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат