.

.

New
Whaline Коса Ноктот Клип Големи Мат Коса Фати Nonslip Џамбо Коса Канџи Силна Одржи на Косата Вилица Менгеме Косата Додатоци за Жени, Девојки Тенка Густа Коса, 6 Pack, 4.33 Инчен

Whaline Коса Ноктот Клип Големи Мат Коса Фати Nonslip Џамбо Коса Канџи Силна Одржи на Косата Вилица Менгеме

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 6 пакет за коса од ноктот клипови во избрани бои, доволен за да ги задоволи секојдневните потреби и убава мода објектот за да одговараат на вашите секојдневна облека.MULTICOLORS - 6 бои за да го изберете, црна, морнарско сина, зелена, црвена роза, каки, и жолта леопард печати, богати бои погодни за различни прилики, туш, одлуки-up, датира или други потреби.СИЛНА ЗАДРЖЕТЕ - Направени на добар квалитет на КОМПЈУТЕР материјал, со мат површина го прави тоа не се лизга и изгледа повеќе текстура, и го прави вашиот косата изгледа чисто и стилски.ГОЛЕМИНА на - Секое губење на ноктот клип мерки 11 x 5.5 cm/4.33 x 2.2 Инчен (прибл.), една големина одговара на повеќето и погодна за двете девојки и жени, се тенки и дебели влакната.ГОЛЕМА КОСА ДОДАТОЦИ - Совршени за лице за перење, make up, туш, погоден за дебели, тенки, нормална коса да се направи вашата коса уредно брзо, идеална за дома, кујна, бања, спална и на други места.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат