.

.

New
4Pcs Голема Коса Ноктот Клипови,Големи Коса Ноктот Barrettes силна Одржи на Косата Клипови за Жени и Девојчиња ,Големи Модни Додатоци за Долга Коса(4.3 Инчен)

4Pcs Голема Коса Ноктот Клипови,Големи Коса Ноктот Barrettes силна Одржи на Косата Клипови за Жени и Девојчиња

DEN 119.76

Количина на стоки
Достапно

1、Широк Апликации : голема банана канџи клипови се совршени за при миење на лицето, наутро убавина рутински, што го сочинуваат, готвење или одржување на вашата коса од водата кога се бања.Тоа има губење на цврсто, обезбедува брз секојдневен стил или полу-формално updo, е погодна за набивање/тенка/кадрава/фино коса, жените да се задржи коса уредно кога во тоалет (туш), дом, канцеларија, кујнски и други места. 2、Големи модни коса клипови материјал : се Направени од издржлив пластика, која ја заштитите вашата коса во текот на целиот ден долго, со Двојно Заби ноктот клипови со не се лизга материјали и силна пролет. 3、Силна Одржи на Косата Клипови Големина : До 4.3*1.9*2 инчи кој може да се одржи вашите тешката и густа коса. 4、Висок Квалитет : Нашата Голема Коса Ноктот Клипови се добро завиткан со двоен слој пакет за да бидете сигурни дека ноктот клипови " се во добра состојба за време на породувањето.Ние сме убедени дека нашите вилица коса ноктот клипови ќе биде вашиот најдобар избор. 5、Мода и Елегантен:Големи Коса Ноктот Barrettes Матирано Површината сликарство.Повеќе бои на собирање (4 Бои во пакет) 2021 корејски Стил нова боја на располагање за сите возрасти да изгледаат одлично. 1、Големи модни коса клипови материјал : се Направени од издржлив пластика, која ја заштитите вашата коса во текот на целиот ден долго, со Двојно Заби ноктот клипови со не се лизга материјали и силна пролет.2、Силна Одржи на Косата Клипови Големина : До 4.3*1.9*2 инчи кој може да се одржи вашите тешката и густа коса.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат