.

.

New
Knitter е Гордост Бранови 7 инчен (18cm) Капчиња Кука Големина НАС M (9.00 mm) 600317

Knitter е Гордост Бранови 7 инчен (18cm) Капчиња Кука Големина НАС M (9.00 mm) 600317

DEN 1308.00

Количина на стоки
Достапно

Knitters Гордост-Бранови Алуминиум Капчиња Кука.Совршен за капчиња проекти на Оваа капчиња кука има здрав мек зафат со мазни сребрениот финиш.Еден капчиња кука во големина M/9 mm.Димензии - 0.25 L x 2 W x 9 часот во.Пакет Количина : 1. Карактеристики.Knitters Гордост-Бранови Алуминиум Капчиња Кука.Совршен за капчиња проекти на Оваа капчиња кука има здрав мек зафат со мазни сребрениот финиш.Еден капчиња кука во големина М9.mm Димензии - 0.25 L x 2 W x 9 часот во.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат