.

.

New
DRESHOW 5 Pack Заврзана Headwraps за Жените Африкански Turban Пред-Заврзана Beanie Headwraps

DRESHOW 5 Pack Заврзана Headwraps за Жените Африкански Turban Пред-Заврзана Beanie Headwraps

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Флексибилни стил Пред-Врзани Хаубата turban шапка може да се носи на фронтот, на страна или на грб. Перење Настава : ве Молиме да НАПОМЕНА : НЕ се МИЈАТ turban Африкански печати од машина, бидејќи пред-заврзана се одржува во turban шапка со лепак, не пораби.Печати на враќање превозот етикета.DRESHOW Жените Turban Глава Заврши : без Оглед на долго или кратко косите, кога се вози луди бичувањето во вашето лице или лепење на вашиот врат, ве молиме да не грижете се, на turban шапка ќе ви помогне да ги задржи вашите влакната од хаос.Кога ќе се приклучат на една партија, тоа може да направи да се издвоите и да стане фокусот на everyones внимание.Повеќе убаво слика се чека за вас!.Повеќе убаво слика се чека за вас!.Кога ќе го направите некои спортови, тоа не може само да се задржи вашата коса стил и ги апсорбира потта, но, исто така, да ви прекрасен изглед!.Тоа може да се користи во различни прилики да се направи потрошувачите повеќе convenienty. она што ќе добиете : Купи DRESHOW Африкански turban глава заврши, ќе може да се добие 5 pack turban капи, ќе можат да носат еден поинаков во зависност од вашата облека и расположение секој ден.Нека ви биде во фокусот во партијата!.Нека ви биде во фокусот во партијата!.Затоа, тоа може да одговараат на вашите различни потреби.Африкански Turban Шапка Дизајн : урбани обвива за Африканско Американски жени се различни од вообичаените headbands, може да се носи како капа да се одржи вашата фризура; и служеше како bandana или спиење шапка.Кога ќе оди на одмор, ова headband ви помага да биде софистицирана личност.Мулти-Носи : Флексибилни стил Пред-Врзани Хаубата turban шапка може да се носи на фронтот, на страна или на грб, различни различни фустан начин и мулти-боја headband во пакетот, нашите специјални turban headwraps за жените може да ги исполни вашите дневни променливи облека.Тоа исто така може да се служи како headwrap, спиење шапка, практичен, функционален, поудобно, и лесно да се носат, не треба да се заврши секој ден, како headwraps.Тоа може да се користи во различни прилики да се направи потрошувачите повеќе convenienty.Кога ќе се приклучат на една партија, тоа може да направи да се издвоите и да стане фокусот на everyones внимание.Тоа може да се користи во различни прилики да се направи потрошувачите повеќе convenienty.Материјал и Големина на : Глава обемот 49-58cm/19.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тоа може да се носи како капа да се одржи вашата фризура;.Кога ќе го направите некои спортови, тоа не може само да се задржи вашата фризура и ги апсорбира потта, но, исто така, да ви прекрасен изглед!.DRESHOW 5 Пак Африканските Шема Куп Жени Turban Beanie Пред-Врзани Хаубата Цвет Рака-обвива Черепот капа Рака-носи Есен Зима Функција : Различни Прилики : Ова пред заврзана turban за жените може да се користи за внатрешна и надворешна, Работа, Забава, Матурска, Теретана, да се Патува и се вежба, кога ќе сакате да се задржи вашата коса од се неуредна, може да се облекуваат сите нив на различни начини со коса scrunchies.Повеќе убаво слика се чека за вас!.Тоа исто така ви нуди лесен и удобен чувство!.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат