.

.

New
WYTong Исклучување Рамо Вратоврска Половината Заврши Блузи, За Жени Мода Долг Ракав Strapless V Деколте, Појас Завој Кошула

WYTong Исклучување Рамо Вратоврска Половината Заврши Блузи, За Жени Мода Долг Ракав Strapless V Деколте, Појас

DEN 191.52

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Drawstring затворање.Рака Мие Само. ✎Добредојдовте на WTYong.WTYong е посветена да носат вас со највисок квалитет бутик !WTYong инспириран од најновите трендови во вмрежување, модата, поп култура и урбана streetwear.Верувам дека ќе падне во љубов со WYTong производи. ✎WYTong е посветена на обезбедување секој клиент со крајна позитивни купување искуство!Па ве молиме да бидат сигурни да се купи.Висок квалитет на услуга во поглед на квалитетот на работата, навремена испорака, вредноста за пари и најважната услуга за клиентите. ✎Препорачливо е да се мијат еднаш пред да носи.Ова е навистина неопходно за секоја жена!Ако сте во потрага за уникатен подарок од некој пријател или член на семејството, ќе се најде на вистинското место!. ✎Ние обезбеди дизајн за различни прилики и ситуации.Ние нудиме единствена сезона колекции за Божиќ, Денот на Вљубените, Свети Патрик Ден и Денот на Мајката.Погоден за пролет, лето и есен се носат.Моделот е модерен, тенок и лесен, лесно и едноставно, и разновидна. ❤ Карактеристики : 1.Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна облечен 2.Многу кул да се носат ,Нов Изглед,Нова Сте 3.Моден дизајн може да се направи што повеќе убави и виталност 4.Овој лесен, блузи е совршен за оние безгрижно дена!Информација за производот : Сезона : пролет,Есен,winter Gender : Жените Повод : Секојдневниот,Неврзан Материјал : Polyester Decoration : Завој Стил : Случајни,Fashion Sleeve Должина : Долги Sleeve Collar : V-Neck Fit : Одговара на сличен легален начин да големината Дебелина : Стандард Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува Она што ќе добиете : 1 PC Жените tops Before ќе се направи листа, сметаат дека тоа е јасно.производот Не е на позиционирање печатење ❤Големина табела : == ✿ : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 115cm/45.3" Ракав : 53cm/20.9" Должина : 61cm/24.0" == ✿ : М НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 120cm/47.2" Ракав : 54cm/21.3" Должина : 62cm/24.4" == ✿ : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 125cm/49.2" Ракав : 55cm/21.7" Должина : 63cm/24.8" == ✿ : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 130cm/51.2" Ракав : 56cm/22.0" Должина : 64cm/25.2" == ✿ : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 135cm/53.1" Ракав : 57cm/22.4" Должина : 65cm/25.6" Боја : Црна | Големина : XX-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат