.

.

New
Revlon Супер Lustrous Кармин, Високи Влијание Lipcolor со Навлажнувачки Крем Формула, Исполнет со Витамин Е и Масло од Авокадо во Слива / Бери Бисер, Слива Бебе (467)

Revlon Супер Lustrous Кармин, Високи Влијание Lipcolor со Навлажнувачки Крем Формула, Исполнет со Витамин Е

DEN 95.76

Количина на стоки
Достапно

ВАШИОТ ОМИЛЕН УСНА ШМИНКА : Овој култ-класичен, исконски кармин е совршена комбинација на високо влијание боја и супер-хидратантна формула.ADDICTIVELY УДОБНО ФОРМУЛА : Супер Lustrous Кармин е исполнет со Витамин Е и масло од авокадо за крем, супер-навлажнувачки, удобно се чувствуваат.ЕНЕРГИЧНА, ЛЕСНИ LIPCOLOR : Ние ги користиме microfine пигменти па кармин нијанси се богати и големо влијание, но исто така нема да тежат на вас долу. 4 УНИКАТНИ БОИ : Изберете го вашиот заврши!Обидете 4 кармин завршува : Класичен Супер Lustrous во крем или бисер, Супер Lustrous Претрупан Mattes, или Супер Lustrous Стакло Сјај. 130+ УБАВИ НИЈАНСИ : Постојат повеќе од 130 начини да се игра со кул, класични и модерни нијанси кои се движат од актовите, pinks, црвена, корали, browns, и purples.Супер жив.Супер бујна.Супер крем усна боја.Овој култ-класичен кармин е совршена комбинација на високо влијание Lipcolor во супер-хидратантна формула.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат