.

.

New
Бисер Бели MIRRI Мат Лава Holographic CARDSTOCK | 12x12 Cardstock | Ламинат |Отпорен на Гребење Holographic Бележник Хартија | 25 Пакет

Бисер Бели MIRRI Мат Лава Holographic CARDSTOCK | 12x12 Cardstock | Ламинат |Отпорен на Гребење Holographic

DEN 1278.72

Количина на стоки
Достапно

Mirri Мат Лава Holographic Cardstock Различни Пакет содржи мулти боја cardstock со кул мат holographic заврши која тече како лава кога светлината хитови тоа.Ламинат, отпорен на гребење cardstock за вашиот труд изработка на проекти.Ултра-мазна боја со бела обратна за жив смели бои.Holographic cardstock дека големи намалувања на Машина за Сечење или Силуета машина.Cardstock Големина – 12"x12", 14 pt, 260 GSM.Направени во Англија.БИСЕР БЕЛИ Mirri Лава Holographic Cardstock е еден од вид!На мат финиш има посебна бран holographic заврши дека пресврти и се врти со светлина и изгледа како тече лава.Кога хартија фаќа светлина, на holographic заврши врти сите бои на виножитото.Тоа е навистина спектакуларна и ќе го направат вашиот проекти несомнено неверојатни.Висок-квалитет, мазна cardstock дека големи намалувања на Машина за Сечење или Силуета машина.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат