.

.

New
Издржливи Подот Светилка Подот Светилка Подот Светилка Европската Класична Дневна Соба Студија Спалната Соба Ноќни Светилка Дома Декорација Ткаенина Топол Хотел

Издржливи Подот Светилка Подот Светилка Подот Светилка Европската Класична Дневна Соба Студија Спалната Соба

DEN 11445.12

Количина на стоки
Достапно

● Дизајн инспирација : совршена комбинација на технологијата и уметноста и модата, совршен соба декорација, со што нежност, чувство на топлина и романса, е ретка уметност, како убава како валцер. ● Практична настава : Овој тенок, едноставна подот светилка се зголемува осветлувањето на вашата студија, спална соба или дневна соба. ● Стабилна и безбедна : стабилна база обезбедува добра стабилност и спречува судир на деца или домашни миленици.Тоа е здрав абажур, која обезбедува добра заштита внатре. ● Irradiated област : 10 m2-15m2. ● Напон : 110 V-220 V.Боја : Далечински Управувач Switch Colour : Далечински Управувач Switch It дава точниот износ на мека расфрлани светлина за вашата дневна соба, спална соба, ТВ соба, канцеларија, итн.Тоа е идеален за создавање топол, сладок, романтични, нежни, тивка атмосфера.Оваа прекрасна luminaire е совршен за секоја соба, тоа е идеален за создавање топол, сладок, романтични, нежни и тивка атмосфера, добредојдовте во ред!♥ Име на производ : Подот светилка♥ Материјал : Железо♥ стил : Европската♥ боја : слика боја♥ Дали luminaire има светлосен извор : без извор на светлина♥ Број на извори на светлина : 1♥ напон (V) : 220 V♥ Осветлување моќ : 0-10 W♥ извор на Светлина тип : LED♥ Зрачењето област : 10-15 метри квадратни♥ Применливи простор : спална соба, студија, дневна соба, Детската соба, канцеларија※Мерки на претпазливост : ▶ Ја избришат со мека памучна крпа,Тоа не е погоден за домаќинство чистење,не се користи извор на светлина која ја надминува наведени моќ.▶ Само подни светилки се продаваат, не вклучувајќи ги украси прикажани во производот фотографии.▶Ако не сте задоволни со производот, ве молиме оставете ги вашите највредни евалуација, добредојдовте во следната посета.Локацијата на подот светилка може да имаат огромно влијание врз атмосферата на собата.Се препорачува за секој кој сака да додадете соба елегантно.Првиот-класа услуги на клиентите : задоволството на клиентите е секогаш наш врвен приоритет, и ние секогаш сме подготвени да се обезбеди услуга;ви Служи 24 часа, служи тебе е мојата pleasureceiling светла за ходници, спални соби, канцеларии, скали и повеќе комерцијални или станбени апликации.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат