.

.

New
txdyd Слама Здолниште Кат Три светла Боја Светилка Нордиските Уметност Атмосфера Декоративни Вертикална Табела Светилка (Боја : А, Големина : ONECODE)

txdyd Слама Здолниште Кат Три светла Боја Светилка Нордиските Уметност Атмосфера Декоративни Вертикална Табела

DEN 928.80

Количина на стоки
Достапно

Чувство на ритуалот што го исполнува животот.Фокус насекаде.Трева здолниште светлина и сенка подот светилка.Додадете повеќе боја на домот.Започнете со прекрасен живот.Име на производ : Подвижен универзална светилки (подни светилки)Моќност : 6 W (inclusive) -10 W (inclusive)Стил : Nordic Applicable простор : дневна соба, трпезарија, студија соба, bedroom Main материјал на светилка тело : PVCMain материјал на абажур : cloth Light код тип : led Number на извори на светло : 1 Process : шупливи carved Irradiation област : 15㎡-30㎡Контрола тип : не-интелигентни control Shade Помошен Материјал : PVCLamp тело помошен материјал : iron Whether интелигентна контрола : No The мала грешка помеѓу сликата и вистинскиот објект не е голем квалитет problem You може да го изберат најсоодветен осветленоста според вашите прилики или вашиот личен избор.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат