.

.

New
За Нега на кожата Производи Флаширање 400Pcs 3g/15g/20g Празни Пластични Козметички Шминка Тегла Садови Примерок Шишиња Сенки Крем Lip Balm Контејнер за Складирање Кутија До?

За Нега на кожата Производи Флаширање 400Pcs 3g/15g/20g Празни Пластични Козметички Шминка Тегла Садови Примерок

DEN 2734.08

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Пластика.Тие можат да се применат за мешање или земање на козметика како што око сенки, лосиони, усна balms, креми, масти и др.Круг празна шише тегла може да се користи за козметички креми и производи за нега на кожата итн.Тоа е пренослив, совршен за патување употреба.Добро запечатување и нема истекување.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат