.

.

New
Chenyouwen Козметика Шише 5 КОМПЈУТЕРИ Патување Пластични Шишиња Течење Доказ Преносни Патување Додатоци Мали Шишиња Контејнери, 60ml(Розева) (Боја : Транспарентна)

Chenyouwen Козметика Шише 5 КОМПЈУТЕРИ Патување Пластични Шишиња Течење Доказ Преносни Патување Додатоци Мали

DEN 1065.60

Количина на стоки
Достапно

Убавината Tools.Шминка Резерви.Лесно да се Носат Мат Лосион Шишиња За Патување.Патување Додатоци Мали Шишиња Контејнери.Патување Додатоци Мали Шишиња Контејнери. 100% Висок квалитет и добра Service1. Направени од PETG и PP, еко-пријателски, без мирис и durable2. BPA free, може да се обновливи.Сет на мали шишиња, идеален за шампони, балсами, hairspray, лосиони, креми, итн.3. Земете го со вас и да одат на патување.Костум за секоја ситуација, базен, патување, посетете ги вашите пријатели, хотел и така натаму.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат