.

.

New
DOITOOL 4. 5ml Refillable Усна Сјај Цевка: 40pcs Празни Lip Balm Сад Транспарентен Козметички Шише со Четка Стапче за DIY Lip Balm Шминка

DOITOOL 4. 5ml Refillable Усна Сјај Цевка: 40pcs Празни Lip Balm Сад Транспарентен Козметички Шише со Четка

DEN 710.16

Количина на стоки
Достапно

Транспарентна дизајн на усна сјај цевка ќе ви од губењето на останатите усна сјај.усна сјај контејнери.Шише тело на lip balm сад е направен од пластични материјали, која е безбедна и издржливи, и ефикасно да се избегнува непријатноста предизвикана случајно кршење на шише.празни refillable цевка.Исто така се применуваат за почетници кои сакаат убавина, сопственик тоа може да ви помогне да се задржи добро изгледа цело време, лесен за употреба.balm шишиња.Дизајниран со мала големина и лесни, овие усна сјај цевки може да се врши наоколу во вашиот џеб или ранец, кога ќе оди надвор.refillable усна шишиња.Тоа може да биде добар избор за подарок на вашите пријателки, тие ќе го тоа многу.усна сјај за складирање цевка.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат