.

.

New
Petyoung Преносни Мачка Мало Куче Отпад Измет Берач Црвено со Ѓубре Перници за домашни Миленичиња Чистење на Снабдување, Лесен за Употреба, Одлична за Тревници

Petyoung Преносни Мачка Мало Куче Отпад Измет Берач Црвено со Ѓубре Перници за домашни Миленичиња Чистење на

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

1. Само нежно се сфати и да се отвори, удобно рака чувство, повеќе погодно. 2. Serrated устата, полесно за подигање на со од протекување, сигурен за користење. 3. Разумен дизајн, опремени со кука за лесно носење кога одат надвор. 4. Опремен со тек на ѓубре кеси, лесен за употреба, на состанокот на вашите потреби. 5. Усвојување на високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи, со долг животен век.Функција : 1. Само нежно се сфати и да се отвори, удобно рака чувство, повеќе погодно. 2. Serrated устата, полесно за подигање на со од протекување, сигурен за користење. 3. Разумен дизајн, опремени со кука за лесно носење кога одат надвор. 4. Опремен со тек на ѓубре кеси, лесен за употреба, на состанокот на вашите потреби. 5. Усвојување на високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи, со долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : Пет Собирачи на Отпад Состојба : 100% сосема нов Материјал : ABS Производ Улога : пет отпад и да се направи вашето домашно милениче.Примена : Кучиња и мачки Должина : Околу. 25cm/ 9. 8in Боја : Црвен Пакет Листа : 1 x Милениче Отпад Собирачи 1 x Тек на Ѓубре и Кеси.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат