.

.

New
Круна Коса Додатоци Невестата Принцезата Ретро Женски Модели На Кристално Сребро Коса Клип Едноставна Благородна Деликатна Свадба Прекрасни Светиот Луксуз

Круна Коса Додатоци Невестата Принцезата Ретро Женски Модели На Кристално Сребро Коса Клип Едноставна Благородна

DEN 454.32

Количина на стоки
Достапно

1. Материјал : алуминиумски + синтетички кристално стакло или синтетички бисер。6cm висока и 34cm долго. 2. Оваа барок кралицата круна е уникатно парче со ретро шарм и посебен шарм.Жените и девојките класичен круна.Круната е на повеќето класични накит во свадба накит.Од принцезата на кралицата, нека светол венец, венец вашиот сведоштво. 3. Целосна коронка дизајн се совпаѓа со позлатени метал, и неговата површина е покриена со рачно изработени шарени бисери, истакнувајќи ја суштината на кралицата круна. 4. Совршена комбинација на рачно изработени булчински круната и супер убава, ултра-трепка кристал круна ќе го направи текстурата и квалитетот посовршен. (УВ боја задржување одбор.Боја на задржување на времето е многу долг). 5. Одлично за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Драма, Cosplay, Матурска, birthday (Роденден, Прослава, Одмор, Годишнина, Свадба, се Маскира или било која друга посебна прилика. 1.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат