.

.

New
EAONE 80Pcs пеперутка коса клипови Мини Коса Клипови Симпатична Косата Клипови за 90-тите години Девојки и Жени Коса Додатоци Тебе Tansparency Бои и Мат Бои

EAONE 80Pcs пеперутка коса клипови Мини Коса Клипови Симпатична Косата Клипови за 90-тите години Девојки и

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Квалитет на Материјалот : Направен од премиум пластика и метал, овие пеперутка клипови функција издржливи, ' рѓа отпор, не е лесно да се оштети или избледени.Слатка Забелешка : Тоа можеби мирисот на клиповите во сад затоа што на долг рок затворен пакет во магацин, само да се стави на косата клипови на добро вентилирани место за 1-2 дена.Димензија : Овие пеперутка клипови се 20 x 18 x 16 милиметри во големина и 30mm отворање ширина, тоа е заби е за 4mm долго, погодна за девојки и жени украсување на косата кога коса стил.Бои : Постојат повеќе симпатична боја пеперутка клипови кои се погодни за 90-ти, 2000-тите, девојки и жени, се вклопуваат со различни облека.СЛАТКА ЗАБЕЛЕШКА : бројот на секоја боја група е нерамна поради случаен pick-up метод кога бокс коса клипови, бидете сигурни дека ќе не ми пречи тоа пред да нарачате.Функција : Како добар косата додатоци, ова коса клип е фиксна и со метал пролет, ќе се одржи вашата коса добро и не е лесно да се лизга надвор или да се прекине.Погодни за жени и девојки во дневниот косата.Пакетот вклучува : 80 пеперутка коса клипови, 40 секој од тебе и мат бои; сите коса клипови се спакувани во еден круг пластична кутија сад за лесно секојдневно складирање и организација.EAONE 80 Pcs пеперутка коса клипови Мини Коса Клипови Симпатична Косата Клипови за 90-тите години Девојки и Жени Коса Додатоци Тебе Tansparency Бои и Мат Бои Овие коса додатоци се доволни за да ги задоволат вашите различни фризура потреби во секојдневниот живот.Погоден за лична употреба и како подароци за малку девојки и жени.Силен стисок клипови, исто така, имаат хуманизирано заоблени агли за лесна употреба.Претпазливост 1. Мини коса клипови се мали, ве молиме не користете мини косата клипови за децата сами да се избегне случајно ingestion и повреди. 2. Како hairpin кутија е случајно се земаат мостри, број на бои во секоја група е нерамна, ве молиме бидете сигурни дека не предвид пред да нарачате.Спецификација Материјал : пластични, метални Боја : мулти-боја, Големина : нормална големина - 20 x 18 x 16 милиметри, отвори големина - 30мм width Package includes80 парчиња мулти-боја пеперутка мини коса clips Package.Сите мини коса клипови се спакувани во круг пластична кутија сад за лесен за складирање и организација.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат